Witaj!

Trans-research.pl zawiera artykuły dotyczące hormonoterapii trans kobiet, jednak bez żadnej gwarancji, że którykolwiek z tych artykułów jest dokładny i zgodny z aktualną wiedzą. Nie ma absolutnie żadnej pewności, że jakiekolwiek informacje zawarte lub cytowane w artykule dotyczące spraw medycznych są prawdziwe, poprawne, dokładne i aktualne.

Informacje medyczne na trans-research.pl mają charakter ogólny i nie mogą zastępować porady wyspecjalizowanego endokrynologa/seksuologa. Wszystkie zawarte w trans-research.pl informacje związane z medycyną nigdy nie zastąpią porady lekarza i z tego tytułu nie mogą być za takie uznawane. Strona internetowa nie jest lekarzem.

Autorka strony nie może brać odpowiedzialności za wyniki i konsekwencje jakiejkolwiek próby wykorzystania informacji przedstawionych w tej witrynie.
Żadne dane w serwisie trans-reserach.pl nie powinny być interpretowane jako próba przedstawienia czy wyrażenia opinii medycznej lub w inny sposób zaangażowania się w praktykę medyczną.

Strona ta wykorzystuje pliki cookies w celu wyświetlenia poniższego komunikatu jak również do celów wydajnościowych oraz statystycznych. Czas, po którym ponownie wyświetli się powyższy komunikat to 30 minut. Kiedy zakończysz przeglądanie strony i z komputera ma skorzystać inna osoba, zakończ sesję poprzez naciśnięcie przycisku w prawym górnym rogu strony.